Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Serisi

Ciltte renk düzensizliği ve lekelenme gibi problemler; güneşin zararlı ışınlarına fazla maruz kalmaktan meydana gelir. Güneşin zararlı UV ışınları; cilt metabolizmasını baskılayarak bağışıklık sistemini zayıflatır, cilt kendini savunmak için melanin üretimini arttırır. Melanin üretiminin fazlalaşması cildin kendini UV ışınlarına karşı koruması demektir, yine de fazla ve düzensiz melanin üretimi ciltte istenmeyen, koyu, kahverengi lekelenmelere neden olur.

Fazla ve düzensiz melanin üretimi kontrol altına alınarak, koyu lekelerin oluşumu engellenebilir. Dr. C. Tuna White Correct Aydınlatıcı seri ürünleri; içeriğindeki Alg Özü ile hücreler arası iletişimi engelleyerek melanin sentezini azaltır.

1. ADIM: TEMİZLEME– Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Sabun cildi mükemmel bir şekilde temizler, kirlerden arındırır. Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

PEELING ile ETKİLİ TEMİZLEME

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peeling Etkili Temizleyici, özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile parmaklarınızla yüzünüz arasında nazikçe konumlanarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Makyajınızı, kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır.

Kullanım önerisi: Cildi temizledikten sonra elinize biraz su alıp küçük bir miktar ürün ile birleştirerek ipeksi bir yapıya dönüştürün. Ürünü parmak uçlarınızla masaj hareketleri yaparak yüzünüze uygulayınız ve ardından durulayınız. Gözünüze temas ettirmeyiniz. Haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

2. ADIM: TONİK – Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Tonik cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazeler. Nazik formülü ile cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım şekli: Pamuğa yeterli miktarda alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulayınız.

3. ADIM: AYDINLATICI KOYU LEKE GİDERİCİ – Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici, düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile dolgunlaştırır. Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.

Kullanım önerisi: Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka UV koruma filtreli Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem uygulanarak cilt korunmalıdır.

4. ADIM: DR. C. TUNA AYDINLATICI KREM SPF 22 – Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem, yenilenen özel formülündeki UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

Cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler. Kum zambağı, yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü cildin kalitesini artırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Sonuç: UV ışınlarına bariyer oluşturmaya ve güneş etkisinde kalan cilt eşitsizliklerini önlemeye yardımcı olur. Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, hafif yapısıyla kolayca emilir.

Kullanım önerisi: Hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde iki kez kullanımı tavsiye edilir.

5. ADIM: DR. C. TUNA AYDINLATICI GÖZ BALMI – Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı, Kum zambağı ve Yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Göz çevrenizdeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Kullanım önerisi: Ürünü parmak ucunuza sıkın. Gözaltlarınıza ve göz çukurları boyunca masaj yaparak nazikçe uygulayınız. Sabah ve akşam düzenli olarak uygulayınız. Gözlerinizle direkt temasından kaçınınız.

Her ne kadar cildin melanin üretimi kontrol altına alınarak, leke düzensizliklerinin önüne geçilse de, gün içinde cildin korunması için geniş spektrumlu güneş koruyucu krem kullanılmalıdır. Dr. C. Tuna Sunscience Serisi Ürünleri kullanılarak cildinizi hem UVA hem UVB ışınlarından koruyabilirsiniz. Bu önlem, cildinizde lekelenmenin engellenmesi ve tekrarlamaması için çok önemli bir adımdır.

  Ad/Soyad (gerekli)

  Cep Telefonu (gerekli)

  İl/İlçe (gerekli)

  Hızlı Üyelik Formu

   Ad/Soyad (gerekli)

   Cep Telefonu (gerekli)

   İl/İlçe (gerekli)